proces

Przeglądaj
Sprawdź z jakich dyscyplin sportowcy prowadzą kampanię na naszej platformie
Wybieraj
Wybierz kampanię, którą chciałbyś wspierać i stań się częścią wielkich sportowych sukcesów!
Wspieraj
Dokonaj płatności i sięgnij po jedną z oferowanych przez nas nagród!

Płatności

Łatwo Szybko Bezpiecznie

FAQ

Kim jesteśmy?

Fanami sportu. Kibicami, którym zależy na rozwoju utalentowanych sportowców. Miłośnikami nowych technologii, którzy dostrzegają potęgę crowdfundingu i chcą zrewolucjonizować sponsoring sportowy. Poprzez platformę Razem dla sportu chcemy dać utalentowanym sportowcom narzędzia, które umożliwią im dywersyfikację przychodów, uniezależnią od wsparcia pojedynczych dużych sponsorów czy od stypendiów. Wiemy, że co roku wielu sportowców musi porzucić marzenia o wielkiej karierze ze względu na brak środków. Ile medali imprez mistrzowskich ucieka nam przez to sprzed nosa? Na pewno za dużo. Dzięki #RazemDlaSportu, chcemy zbliżyć kibiców ze sportowcami, zbudować system stabilnego mikrosponsoringu, a także zachęcić utalentowanych zawodników i zawodniczki do umiejętnego wykorzystywania swoich zasięgów w social mediach, żeby zadbać o stabilność finansową umożliwiającą pełną profesjonalizację ich karier.

Udział kibiców

Wierzymy, że każdy kibic wspierający sportowca powinien być doceniony. Dlatego każdy, kto wesprze sportowca, otrzyma w zamian dostęp do pakietów oferowanych przez sportowców. Różnią się one w zależności od sportowca i kwoty, która zdecydujesz się przeznaczyć. 

Czy platforma jest bezpieczna?

Razem dla sportu współpracuje z liderami wśród operatorów płatności – Blue Media S.A., oraz ING Bank Śląski S.A., które zbierają oraz procesują płatności na platformie Razem dla sportu. Oznacza to, że Razem dla sportu nie zbiera i nie przechowuje żadnych wrażliwych danych finansowych użytkowników, zapewniając najwyższy standard ochrony danych dzięki współpracy z Blue Media i ING Bank Śląski.

Załaduj więcej

Czy moje wpłaty są widoczne dla innych użytkowników?

Nie. Na platformie Razem dla sportu, nie upubliczniamy żadnych informacji o naszych użytkownikach.

Jakie dane personalne sportowiec otrzymuje, przy moim wsparciu?

Sportowcy otrzymują jedynie dane niezbędne do dystrybucji nagród, a więc imię, nazwisko i adres email wspierającego.

Kiedy otrzymam wybrany pakiet?

To zależy od wyboru pakietu, a co za tym idzie konkretnych nagród. Za dystrybucje nagród odpowiedzialni są sportowcy określający swoje pakiety.

Czy mogę dokonać wpłaty nie mając konta na platformie Razem dla sportu?

Niestety nie jest to możliwe. Jeśli chcesz wesprzeć sportowców, musisz zarejestrować się na platformie Razem dla sportu. Jest to jednak bardzo proste, wystarczy podać imię, nazwisko oraz adres email przy rejestracji, lub zalogować się za pomocą konta Facebook lub Google.