LEKKOATLETYKA

Razem dla Lekkoatletyki

Lista sportowców

1. Cyprian Mrzygłód
  • Data urodzenia: 02.02.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
300.00 zł
Liczba wpłacających 6
2. Remigiusz Olszewski
  • Data urodzenia: 20.09.1992
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: CWZS Zawisza Bydgoszcz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
3. Hubert Chmielak
  • Data urodzenia: 19.06.1989
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: LUKS Hańcza Suwałki
Zebrana kwota
480.00 zł
Liczba wpłacających 6
4. Martyna Galant
  • Data urodzenia: 26.01.1995
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi długie
  • Klub sportowy: OŚ AZS Poznań
Zebrana kwota
1,710.00 zł
Liczba wpłacających 28
5. Rafał Sikora
  • Data urodzenia: 17.02.1987
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Chód sportowy
  • Klub sportowy: AZS AWF Katowice
Zebrana kwota
280.00 zł
Liczba wpłacających 2
6. Damian Opuszewicz
  • Data urodzenia: 11.02.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
7. Mateusz Górny
  • Data urodzenia: 29.08.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint i sztafeta
  • Klub sportowy: BKL Bełchatów
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
8. Oliwer Wdowik
  • Data urodzenia: 03.01.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: CWKS Resovia Rzeszów
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
9. Mateusz Grzelak
  • Data urodzenia: 18.01.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: MUKS Płock
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
10. Patryk Baran
  • Data urodzenia: 22.04.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, 10-bój
  • Klub sportowy: KS AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
1,330.00 zł
Liczba wpłacających 24
11. Kacper Krawczyk
  • Data urodzenia: 05.04.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok w dal
  • Klub sportowy: AZS Łódź
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
12. Jarosław Andrzejczak
  • Data urodzenia: 23.04.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut dyskiem
  • Klub sportowy: Echo Twardogóra
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
13. Mateusz Jopek
  • Data urodzenia: 14.02.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok w dal
  • Klub sportowy: KS AZS-AWF Wrocław
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
14. Jacek Chochorowski
  • Data urodzenia: 18.09.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Wielobój
  • Klub sportowy: AZS KU Pol. Opolskiej
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
15. Valentyna Iakovenko
  • Data urodzenia: 11.01.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok o tyczce
  • Klub sportowy: AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
160.00 zł
Liczba wpłacających 2
16. Magdalena Stefanowicz
  • Data urodzenia: 21.09.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: AZS AWF Katowice
Zebrana kwota
30.00 zł
Liczba wpłacających 1
17. Kamila Kamińska
  • Data urodzenia: 18.02.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Trójskok
  • Klub sportowy: WKS Wawel Kraków
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
18. Mateusz Kołodziejski
  • Data urodzenia: 22.06.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok wzwyż
  • Klub sportowy: Zawisza Bydgoszcz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
19. Eryk Kołodziejczak
  • Data urodzenia: 04.02.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: Luks start Nakło
Zebrana kwota
500.00 zł
Liczba wpłacających 1
20. Patrycja Skórzewska
  • Data urodzenia: 15.06.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, 5-bój i 7-bój
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Wrocław
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
21. Bartosz Sołtysiak
  • Data urodzenia: 06.09.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: ALKS AJP Gorzów Wlkp.
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
22. Maja Ślepowrońska
  • Data urodzenia: 02.12.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Pchnięcie kulą
  • Klub sportowy: AZS AWF Warszawa
Zebrana kwota
200.00 zł
Liczba wpłacających 2
23. Dariusz Bednarski
  • Data urodzenia: 23.04.1954
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok wzwyż
  • Klub sportowy: MUKS Płock
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
24. Klaudia Kardasz
  • Data urodzenia: 02.05.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Pchnięcie kulą
  • Klub sportowy: KS Podlasie Bialystok
Zebrana kwota
330.00 zł
Liczba wpłacających 3
25. Dominik Senk
  • Data urodzenia: 26.03.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
26. Nikodem Wylęga
  • Data urodzenia: 03.06.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: LKS Orkan Ostrzeszów
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
27. Tymoteusz Zimny
  • Data urodzenia: 14.03.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: AZS Poznań
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
28. Filip Ostrowski
  • Data urodzenia: 12.07.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: RKS Łódź
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
29. Jakub Lempach
  • Data urodzenia: 21.08.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: AZS UMCS Lublin
Zebrana kwota
100.00 zł
Liczba wpłacających 1
30. Jakub Szymański
  • Data urodzenia: 22.07.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: SKLA Sopot
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
31. Aleksandra Piotrowska
  • Data urodzenia: 01.11.2004
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS WDA Świecie
Zebrana kwota
130.00 zł
Liczba wpłacających 2
32. Angelika Faka
  • Data urodzenia: 15.01.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok w dal
  • Klub sportowy: WKS Wawel Kraków
Zebrana kwota
410.00 zł
Liczba wpłacających 4
33. Mariusz Jurczyk
  • Data urodzenia: 10.01.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki/Sprint
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Kraków
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
34. Paulina Guzowska
  • Data urodzenia: 17.06.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: AZS AWF KATOWICE
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
35. Daria Siemińska
  • Data urodzenia: 10.05.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Pchnięcie kulą
  • Klub sportowy: LKS Lubawa
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
36. Dominika Łukasiewicz
  • Data urodzenia: 07.03.1994
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi długie
  • Klub sportowy: Nadir Jędrzejów
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
37. Mateusz Borkowski
  • Data urodzenia: 02.04.1997
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: RKS Łódź
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
38. Jędrzej Poczwardowski
  • Data urodzenia: 29.06.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: MKL Toruń
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
39. Olaf Pióro
  • Data urodzenia: 07.08.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: ALKS AJP Gorzów Wielkopolski
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
40. Weronika Kaźmierczak
  • Data urodzenia: 26.01.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok wzwyż
  • Klub sportowy: RKS Łódź
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
41. Alicja Jeromin
  • Data urodzenia: 22.05.1985
  • Dyscyplina: Paralekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: Radomskie Stowarzysznie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
42. Mateusz Owczarek
  • Data urodzenia: 13.03.1996
  • Dyscyplina: Paralekkoatletyka, Skok w dal
  • Klub sportowy: Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ,, Start" Radom
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
43. Damian Wiśniewski
  • Data urodzenia: 30.10.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: Olimpia Grudziądz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
44. Anna Gryc
  • Data urodzenia: 16.10.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: AZS-AWF Warszawa
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
45. Kinga Łepkowska
  • Data urodzenia: 30.04.1997
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut młotem
  • Klub sportowy: AZS-AWF Warszawa
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
46. Radosław Sobczyk
  • Data urodzenia: 08.06.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Wrocław
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
47. Przemysław Kozłowski
  • Data urodzenia: 22.01.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka
  • Klub sportowy: AZS-AWF Katowice
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
48. Dawid Piłat
  • Data urodzenia: 02.06.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut młotem
  • Klub sportowy: LKS Stal Mielec
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
49. Wojciech Dakiniewicz
  • Data urodzenia: 16.09.1967
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok o tyczce
  • Klub sportowy: D’JumpingTeam
Zebrana kwota
360.00 zł
Liczba wpłacających 4
50. Blanka Zapora
  • Data urodzenia: 02.11.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: Sopocki Klub Lekkoatl.
Zebrana kwota
290.00 zł
Liczba wpłacających 6
51. Natan Frąckiewicz
  • Data urodzenia: 02.08.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: STS Pomerania Szczecinek
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
52. Gabriela Andrukonis
  • Data urodzenia: 17.09.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: KS ,,Czwórka” Białystok
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
53. Jakub Pietrusa
  • Data urodzenia: 09.02.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: UKS bieganie.pl Stryszawa
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
54. Szymon Zięba
  • Data urodzenia: 16.03.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: -
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
55. Gabriel Mikołajewski
  • Data urodzenia: 16.03.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: RLTL Optima Radom
Zebrana kwota
30.00 zł
Liczba wpłacających 1
56. Kacper Arendt
  • Data urodzenia: 17.04.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka
  • Klub sportowy: GKS Olimpia Grudziądz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
57. Oskar Łucki
  • Data urodzenia: 11.04.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: BKL Bełchatów
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
58. Monika Pietroń
  • Data urodzenia: 22.02.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: SKLA Sopot
Zebrana kwota
180.00 zł
Liczba wpłacających 4
59. Patryk Grzegorzewicz
  • Data urodzenia: 26.05.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: MKS-SMS Victoria Racibórz
Zebrana kwota
10.00 zł
Liczba wpłacających 2
60. Edyta Bielska
  • Data urodzenia: 17.06.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, 7-bój
  • Klub sportowy: MLUKS Mokasyn Płoty
Zebrana kwota
180.00 zł
Liczba wpłacających 3
61. Łukasz Malanowski
  • Data urodzenia: 08.10.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS Sprinterzy.com Kraków
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
62. Paweł Zabagło
  • Data urodzenia: 15.02.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: Kraków Athletic Team
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
63. Paulina Ligarska
  • Data urodzenia: 09.04.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, 7-bój
  • Klub sportowy: SKLA Sopot
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
64. Jakub Czak
  • Data urodzenia: 29.05.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: MKL Szczecin
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
65. Adam Makowski
  • Data urodzenia: 13.12.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Wrocław
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
66. Radosław Bartłomiejczyk
  • Data urodzenia: 07.04.2004
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: CKS Budowlani Częstochowa
Zebrana kwota
30.00 zł
Liczba wpłacających 1
67. Oliwia Strugińska
  • Data urodzenia: 29.12.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
330.00 zł
Liczba wpłacających 3
68. Justyna Jelska
  • Data urodzenia: 20.08.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: KS Podlasie Białystok
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
69. Karol Maćkowski
  • Data urodzenia: 11.05.2004
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi płaske
  • Klub sportowy: MLKS Nadwiślanin Chełmno
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
70. Krzysztof Kiljan
  • Data urodzenia: 30.12.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: AZS-AWF Warszawa
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
71. Karolina Młodawska
  • Data urodzenia: 04.10.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, skok w dal
  • Klub sportowy: KKL Kielce
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
72. Katarzyna Furmanek
  • Data urodzenia: 19.02.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut młotem
  • Klub sportowy: KKL Kielce
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
73. Mikołaj Czeronek
  • Data urodzenia: 15.11.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi długie
  • Klub sportowy: WKS Śląsk Wrocław
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
74. Natalia Szczęsna
  • Data urodzenia: 22.01.2004
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: RLTL ZTE Radom
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
75. Szymon Dorożyński
  • Data urodzenia: 06.03.1992
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi długie
  • Klub sportowy: AZS KU Politechnika Opolska
Zebrana kwota
100.00 zł
Liczba wpłacających 1
76. Nikola Horowska
  • Data urodzenia: 03.01.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok w dal
  • Klub sportowy: WMLKS Nadodrze Powodowo
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
77. Adrianna Szóstak
  • Data urodzenia: 02.03.1996
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Trójskok
  • Klub sportowy: OŚ AZS Poznań
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
78. Sebastian Urbaniak
  • Data urodzenia:
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: LKS Vectra Włocławek
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
79. Dariusz Osiński
  • Data urodzenia: 22.03.1990
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
80. Paweł Wiewiórka
  • Data urodzenia: 01.11.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: MKS MOS Katowice
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
81. Weronika Stefaniuk
  • Data urodzenia: 23.02.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok wzwyż
  • Klub sportowy: KS AZS-AWF Wrocław
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
82. Paweł Widłak
  • Data urodzenia: 18.01.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: CWZS Zawisza Bydgoszcz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
83. Angelika Antoniak
  • Data urodzenia: 29.05.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: KS Podlasie Białystok
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
84. Alicja Stój
  • Data urodzenia: 23.03.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: SKLA Sopot
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
85. Dominika Małkowska
  • Data urodzenia: 07.03.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: CWZS Zawisza Bydgoszcz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
86. Klaudiusz Wojciechowski
  • Data urodzenia: 29.08.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi długie
  • Klub sportowy: CWZS Zawisza Bydgoszcz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
87. Katarzyna Ferenz
  • Data urodzenia: 18.09.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: CWZS Zawisza Bydgoszcz
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
88. Dawid Wegner
  • Data urodzenia: 23.04.2000
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: LUKS Start Nakło
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
89. Weronika Wojnar
  • Data urodzenia: 24.11.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi śr. i dł.
  • Klub sportowy: KLKS Juventa Kobex
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
90. Jan Kaczor
  • Data urodzenia: 02.01.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi
  • Klub sportowy: Karkonosz Running Team
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
91. Michał Szumiec
  • Data urodzenia: 09.02.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Trójskok
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Kraków
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
92. Szymon Mazur
  • Data urodzenia: 02.09.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Pchnięcie kulą
  • Klub sportowy: Płomień Sosnowiec
Zebrana kwota
50.00 zł
Liczba wpłacających 1
93. Michał Sierocki
  • Data urodzenia: 12.09.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: AZS UMCS Lublin
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
94. Artur Cytlał
  • Data urodzenia: 09.01.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: KS Polonia Pasłęk
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
95. Ewa Najdek
  • Data urodzenia: 19.09.1998
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: MKS Siechnice
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
96. Dominik Łuczyński
  • Data urodzenia: 11.10.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka
  • Klub sportowy: WLKS Wrocław
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
97. Andrzej Kuch
  • Data urodzenia: 27.10.1991
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok w dal
  • Klub sportowy: UMLKS START Wieruszów
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
98. Łukasz Żak
  • Data urodzenia: 31.05.1997
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Kraków
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
99. Adam Burda
  • Data urodzenia: 10.06.1999
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Katowice
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
100. Przemysław Słowikowski
  • Data urodzenia: 20.11.1993
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: KS AZS AWF Katowice
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
101. Karol Zalewski
  • Data urodzenia: 07.08.1993
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: AZS AWF Katowice
Zebrana kwota
50.00 zł
Liczba wpłacających 1
102. Zofia Teofilewska
  • Data urodzenia: 04.01.2005
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średnie
  • Klub sportowy: UKS Achilles Leszno
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
103. Marika Majewska
  • Data urodzenia:
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: LUKS Orkan Września
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
104. Michał Kuligowski
  • Data urodzenia: 13.08.2002
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Sprint
  • Klub sportowy: RMKS Rybnik
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
105. Kacper Raczkowski
  • Data urodzenia: 18.02.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Skok o tyczce
  • Klub sportowy: KS AZS AWFiS Gdańsk
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
106. Tomasz Kołodziejski
  • Data urodzenia: 15.03.1994
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: Obecnie brak
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
107. Roksana Lepa
  • Data urodzenia: 26.08.2003
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Rzut oszczepem
  • Klub sportowy: LKS Polkowice
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
108. Wojciech Kopeć
  • Data urodzenia: 30.05.1986
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Maraton
  • Klub sportowy: KS AZS UWM Olsztyn
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
109. Daniel Dominiak
  • Data urodzenia: 10.04.2001
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Biegi średniodystansowe
  • Klub sportowy: SL GKS Olsza Olszyna
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
110. Jakub Olejniczak
  • Data urodzenia: 27.02.1997
  • Dyscyplina: Lekkoatletyka, Bieg przez płotki
  • Klub sportowy: AZS OŚ Poznań
Zebrana kwota
0
Liczba wpłacających 0
Krok 1: Wybierz pakiet:
LEKKOATLETYKA W drodze na Igrzyska
30