Mamy dla ciebie pomysł!

 • Na pewno wiesz, że co roku wielu sportowców musi porzucić marzenia o sukcesach ze względu na brak środków. Ile medali imprez mistrzowskich ucieka nam przez to sprzed nosa? Na pewno za dużo.
 • Umożliwimy Wam, utalentowanym sportowcom z pasją, bezpieczny rozwój kariery zawodniczej. Pomożemy w budowie unikalnych relacji między kibicami i sportowcami, które pozwolą realnie myśleć o systemie społecznego sponsoringu.
 • Kochasz to co robisz? Ciężko pracujesz na sukces i masz czym się pochwalić? W takim razie z całą pewnością masz również potencjał do stworzenia wokół siebie grupy fanów, którzy w Ciebie uwierzą i będą z radością i dumą wspierać finansowo, wspinając się wspólnie z Tobą na Olimp!
 • Nowa rzeczywistość, szczególnie w czasach pandemii, wymaga kreatywnego i szerokiego podejścia do budowania swojej kariery. Mamy pomysł, który Ci w tym pomoże!
 • Nasza koncepcja opiera się na dwóch filarach:
  1. Platformie Razemdlasportu.com, za pomocą której Wy, sportowcy, będziecie otrzymywali regularne wsparcie finansowe.
  2. Budowie Waszej potęgi w social mediach, dzięki którym zbudujecie silne i korzystne dla obu stron relacje z mikrosponsorami.

Jak na tym skorzystam?

 • Podstawową korzyścią jest nowe źródło finansowe oparte na regularnych wpłatach kibiców, którzy zdecydują się skorzystać z przygotowanych przez Was pakietów.
 • Dodatkowo, wielką wartością jest szansa zbudowania unikalnych relacji z grupą fanów, którzy będą Cię wspierać nie tylko finansowo, ale także mentalnie, towarzysząc w drodze na szczyt.
 • Umiejętne wykorzystanie social mediów jako głównego i potężnego narzędzia do promocji, zwiększy Twoją wartość marketingową w oczach sponsorów.
 • Otrzymasz dostęp do wiedzy z zakresu budowania swojego wizerunku w social mediach.
 • Dzięki naszej platformie znajdziesz się w bazie zawodników o największym potencjale marketingowym w Polsce.

Jak mogę przystąpić do akcji?

 • Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy podając w nim niezbędne dane i akceptując regulamin naszej platformy.
 • Kiedy otrzymamy od Ciebie zgłoszenie, zweryfikujemy Twoje dane, a po ich potwierdzeniu umieścimy Cię na liście sportowców w sekcji należącej do Twojej dyscypliny.
 • Następnie otrzymasz od nas niezbędnik, dzięki któremu będziesz mógł sam rozpocząć promowanie swojej zbiórki w social mediach. Znajdziesz w nim zestaw praktycznych porad w zakresie skutecznego działania w social mediach oraz konkretne materiały do wykorzystania przy tworzeniu postów.
Załaduj więcej

Co moi mikrosponsorzy otrzymują w zamian za wpłaty?

Każdy zawodnik posiadający profil sportowca na platformie Razem dla sportu otrzymuje co miesiąc środki finansowe, którymi w danym miesiącu wsparli go kibice.
W zamian za wsparcie, kibice otrzymują unikalne pakiety od sportowców. Tym samym, sportowiec deklaruje realizację świadczeń na rzecz swoich kibiców. Pakiety konstruowane są przez sportowców i różnią się w zależności od wysokości wpłaty.
Rozróżniamy 6 pakietów dostępnych dla kibiców:
Fan – 30zł
Pasjonat – 50zł
Sponsor – 100zł
Patron – 250zł
Mecenas – 500zł
Inwestor – 1000zł
W jaki sposób trafiają do mnie pieniądze?

Kiedy zostaniesz dodany do listy sportowców na platformie, pierwszego dnia każdego kolejnego miesiąca należne Ci środki będą przekazywane na wskazane przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym konto.